Сечовідний стент

Білий стент  White-star

-для короткого тривання (до місяця)

Жовтий стент  Yellow-star

для тривалого позиціонування (до року) з фосфорілхоліновим (PC) покриттям

Зелений стент Green-star

- для тривалого дренування (до трьох місяців)

Спеціальні стенти

-Yellow-star Tumor-stent для лікування онкохворих -для лікування ESWL (екстракорпоральна літотрипсія) - intra-operativ - з розширенням White-star stenosis - c магнітом Black-Star

Сечовідні стенти німецького виробника "UROTECH" максимально комфортні і надійні для пацієнтів в своєму застосуванні.
Встановлений в сечовід урологічний стент дозволяє легко уникнути і значно знизити, стан порушення відтоку сечі з нирки через сечовід, а також мінімізувати дискомфорт під час експозиції сечоводу стента в органах сечовиділення.
Німецький урологічний стент "UROTECH" володіє:
Покращеною функцією дренування, має складові компоненти безпосередньо матеріалу стента, або його покриттів, що забезпечують легкість ковзання, а також анти-адгезивні властивості.
Завдяки своїй чудовій хімічної стійкості, сечовідний стент добре захищений від процесів накопичення сольових і органічних утворень на їх поверхні.
Для дренування використовуються урологічні набори, що містять різні модифікаційні компоненти комплектацій для всіх видів стандартних і спеціалізованих додатків, включаючи великий асортимент дитячих розмірів.
Сечоводо стенти виділяються з їх універсальним фокусом програми - тривалого і короткого стояння (WhiteStar, GreenStar, YellowStar), варіабельністю розмірів по довжині.